Třídění Affs!
Rekonstrukce webu v plném provozu.
Mějte strpení!

Co se plánuje na Rupertovi narozeniny?

29. července 2009 v 19:16 | Kačkač |  Rupert Grint
V letošním roce jsme se rozhodli udělat to trochu jinak.
Každý rok žádáme vás, fanoušky, aby jste přispěly nějakým"dárkem" Rupert ovi- ať jsou to converse tkaničky, Spongebob nebo nápady na zmrzliny...
Ale k jeho 21. narozeninám jsme chtěli udělat něco velkého, tak dáme hlavy dohromady. Pokaždé jsme narazili na stejný problém: Co s tím člověkem, který má všechno? To muselo být zvláštní.

A pak to přišlo. Neexistuje snad nic, co by měl Rupert rád více než na své fanoušky a pomoc ostatním.

"Každý den v Anglii, a to až do 6 dospívající nebo mladež (ve věku mezi 13 a 24) se dozvídají že mají rakovinu, že je přibližně 2100 nových případů ročně. Tito mladí lidé, uprostřed své již obtížné cesty k dospělosti, se náhle ocitnou tváří v tvář možnému život-ohrožující onemocnění a velmi často dostávají léčbu v nevhodných zařízení s nedostatečnou možností podpory.

Teenage Cancer Trust vzrostla šance skupiny žen uspořádat módní přehlídku pro fond dětské jednotce intenzivní péče v srdci Guy to Hospital, v Londýně. Tato přehlídka byla úspěch. Ženy získaly prostředky na vybudování úplně první TCT jednotky v Middlesex Hospital v Londýně v roce 1990. "

Takže, jsme a jste vyzváni, abyste v tomto roce věnovatli svůj čas a prostředky k dosažení této charity na počest Rupertovi.

Co z toho vyplívá? Letos je úkol jasný. Přispět na charitu pro pomoc rakovinou postiženou mládež. Pro více info klik semka.

Zdroj: rupertgrint.net + moje maličkost a Google
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačule kačule | Web | 29. července 2009 v 20:17 | Reagovat

máš hotové hodnocení blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama