Třídění Affs!
Rekonstrukce webu v plném provozu.
Mějte strpení!

David Heyman - Interview o Relikviích

24. července 2009 v 10:12 | Kačkač |  Tvůrci
David HeymanSnitchSeeker dostal šanci udělat interview s producentem Davidem Heymanem o Harrym Potterovi a Relikviích smrti. Přišla řeč na polibek Ruperta a Emmy, mladého Brumbála, Dolores Umbridgeovou a další.


(SnitchSeeker) SS: Daniel Radcliffe říkal, že nebyl přítomen když Rupert a Emma dělali líbací scénu. Bylo to úmyslně? Aby je neznervózňoval?
(David Heyman) DH: Ne

SS: Harry v té scéně není?
DH: Ne

SS: Takže to není jako v knížce? [ Heyman vrtí hlavou že ne ]

SS: Udělal jste něco, aby jste zklidnil Ruperta a Emmu pro tuhle scénu?
DH: Ne, myslím že byli oba docela nervózní. Pracovali spolu, dlouho se znali, takže to byl velký úděl. Je to jako líbat opravdu dobrého přítele, pomyslíte si: Hmm, to je trochu divné. Ale myslím že to šlo velmi dobře. Svým způsobem je tato událost znervózněla, jako žádná jiná. Chcete rozpaky, a oni je ve scéně opravdu mají. Opravdu to funguje. Fantasticky to funguje.

SS: Harry, Ron a Hermiona se trochu při táboření pohádaji. Jak jste připravili herce pro tu změnu ve vztazích?
DH: No, víte, je to zajímavé, protože děti jako herci rostou. Nyní mají mnohem více zkušeností, než když s nimi pracoval Chris Columbus. Jsou více vyspělí, získali zkušenosti s herectvím mimo Pottera. Všichni získali přátele, s kterými dlouho dobře vycházeli a přátele, se kterými se přeli. Takže myslím že do toho přinesli mnohem víc svých pocitů a a zkušeností.

David Yates s nimi pracuje tak, že je dokáže zaujmout. Neřekne jim co dělat, ale zapojí je také do utváření své role. Uvedu příklad: David měl jednou za týden oběd s Danielem Radcliffem, aby probrali co dělají. To způsobí bližší vztah všech tří k režisérovi. Jsou nyní příliš dospělý na to říct: Jdi udělat tohle, nebo si jich prostě nevšímat.

Nebylo to tak těžké, dospívají ... no vlastně už nedospívají, je jim 19-20 let. V tom věku také soupeřili s svými přáteli. Takže jsou na to zvyklí, a lidi které máte rádi, taktéž. Oni se mají navzájem opravdu rádi. Takže na konci byli schopni přinést mnoho svých zkušeností a uplatnit je.

SS: Od Relikvií smrti to bude poprvé, co se setkáme (pozn. ve filmech) s Billem Weasleym. Jak bude představen?
DH: No, víme že je to jeho svatba. Takže bude představen na své svatbě a upřesňujeme, že je to svatba Billa a Fleur, takže víte že je to Bill Weasley a je to v domě Weasleyových. Takže poznáte kdo to je, když ho uvidíte s Fleur. Nakonec je to docela jasné.

SS: Byl napadnut vlkodlakem?
DH: Ano, byl.

SS: A jak je to tam vysvětleno, jestli je to vysvětleno?
DH: Je to jasné.

SS: Jak jste zvládli Brumbálův "backstory" (pozn. něco jako jeho minulý příběh, co dělal předtím...), když to bylo především Harryho čtení knihy Rity? (pozn. Rita Holoubková - naposledy ve filmu Ohnivý pohár)
DH: Máme okamžik, kdy Hermiona knihu čte, také máme jednu postavu která na svatbě mluví o Brumbálovi minulosti. Je to Elphias Doge, který má na něj více příznivý názor. Hermiona najde knihu Rity Holoubkové a přečte ji ostatním.

SS: Bude někdo hrát mladého Brumbála?
DH: Ano.

SS: Kdy bude oznámeno oficiální herecké obsazení filmu?
DH: Časem

SS: Vrátí se Imelda Satunton jako Umbridgeová?
DH: Ano.

SS: Mluvil jste s ní o tom, jak moc bude její postava více záporná?
DH: Ještě ne, ale budeme. Je obeznámena knihou.

zdroj: potterweb.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama