Třídění Affs!
Rekonstrukce webu v plném provozu.
Mějte strpení!

Srpen 2009

Kačkač se unáhlila!→Sháníme adminy

31. srpna 2009 v 18:19 | James Potter (Už ne záskok) |  Ostatní
Kačkač to tu chce zrušit,tak já řekl,ať to neruší ale a´t mi ho dá,tak mi ho dala,ale nebude tu toho moc přibývat,dokud neseženu spoluadmina tak se pls někdo přihlaste protože mam ještě jeden blog o HP a ještě o Twilight a fakt nestíhám.Mocinyk děkuju.Stačí napsat že byste chtěli být spoluadminem.atd. :(

New Admin James

Zranil se Dan při natáčení DH?

31. srpna 2009 v 17:52 | James Potter (záskok) |  Daniel Radcliffe/Harry Potter
Daniel Radcliffe odhalil v jedno časopise,který vyšel v tomto měsíci,že se prý zranil při natáčení DH,jeho vyhádření si přečtěte níže:

''Co si pamatuji,tak si nic takového zatím nestalo,poze pár škrábanců a odřenin.Už jsem si pročrt scény,kdy má Harry bojovat proti velkému Hadovy(Poldle mě Naginny).To už je dobře známo,že v HP,jsou obrovské produkce,tak místo obrovského hada,na proti mě,bude jen tyč s rukavicí na konci.Vymyslel to náš kaskadérní šéf.Byl jsem tím sám překvapen a tak jse dostal dobrou ránu yčí do obličeje.Prostě to vypadá tak,že se budu šířit jako velký boxer :D''

HP6 Překročil Hranici 900 milionů!

31. srpna 2009 v 17:51 | James Potter (záskok)
Šesté filmové pokračovaní Harry Potter a Princ Dvojí Krve překročilo uplynulý víkend v celosvětových ziscích magickou hranici 900 milionů dolarů. Podle informací portálu Screen Daily.com má na kontě přesně 904,9 milionů US dolarů. Nejnovější Potterovku tak možno označit za filmový hit léta, několik v zárobcích z kin jde už teď o nejúspěšnější film roku 2009. Princovi se podařilo předběhnout nejen největšího tohotoročního rivala v podobě Transformers 2 ale i tři filmy z rovněž série: Vězně z Azkabanu

Výraznějšímu rastu oproti posledním týdnům dopomohla úterková premiéra filmu v Řecku. Šestému Potterovi patří aktuálně v Žebříčku nejziskovějších filmů všech dob 12. místo, což určitě není konečná příčka. Reálně může ještě předběhnout Fénixův řád, který měl ve stejném čase podobné zisky, a zařadit se do Top7. Jestli se mu podaří předběhnout nejvyšší umístěný Kámen mudrců na 5. místě je však otázkou.

►Více v celém článku

Bonusy z HP5 Na Bluray

31. srpna 2009 v 17:50 | James Potter (záskok)
Před téměř dvěma roky vyšel ve světě film Harry Potter a Fénixův Řád v třech různých formátech: na klasickém DVD, na HD DVD a na Bluray disku. Okolo kvality obrazu se tyto tři vydání liší mírně odlišným materiálem na bonusovém DVD. A když se například také bonusy z Bluray na slovenské DVD nedostali, přinášíme je slovenským fanouškům právě v této novince.

Následující bonusový materiál obsahuje především krátké videa, které přibližují, jak se vytvořili fantastické bytosti, momentálně kulisy a najdete v nich i pár scén z natáčení. Věděli jste například, že ve filmu byla pohyblivá Kančí hlava? Víc v pokračovaní.

Rupert na Londýnské premiéře HBP→Nová fotka!

31. srpna 2009 v 17:50 | James Potter (záskok) |  Rupert Grint
***
Zdroj:oclumencia.com.br


Ruka J:K.Rowlingové na pomoc charitě

31. srpna 2009 v 17:49 | James Potter (záskok) |  Ostatní
Spisovatelka J. K. Rowlingová přispěla svojí obkreslenou rukou do aukce v Newcastli, Anglii, která má pomoct k získání určitých prostředků pro malou Tilly Lockeyovú, z města Durham, které je potřebné aplikovat protézy rukou, o které přišla v roku 2007 ve věku 15 měsíců v následku meningitídy. Malá Tilly bude potřebovat nové protézy každý rok, minimálně do svých 18. narozenin.

Výkresy a obtisknutých rukou známých osobností, které se rozhodli "podat Tilly pomocnou ruku", budou 5. září slavnostně vydražené, no na žádost Tilliných rodičů budou před tím vystavené na veřejné výstavě s volným vstupem. Celý výtěžek z dražby půjde samozřejmě na pomoc malé Tilly.

Tillina mama se vyjádřila takto:: "Máme k dispozici všechny tyto nádherné kresby a ručně vytvořené obtisky slavných osobností, které nám tím velmi pomáhají. Všecho bude vydražené večer v září, ale než se stanou součástí někoho soukromé sbírky, by
jsme se o ně chtěli podělit s co nejvíce lidmi."

***
Zdroj:priori-incantatem.sk+MŮJ PŘEKLAD A ÚPRAVAÚdiv!?

29. srpna 2009 v 20:01 | James Potter (záskok) |  Moje kecy
Ahojky,
možná se divíte jakej debil sem dává ty články,když Kačkač je nemocná xD Jsem to já,její SB James Potter,budu zaskakot do téí doby dokať se neuzdraví.Což je možná jen do zítra :D No uvidíme,takže vám přeji pohodový den a Kačkači hodně brzké uzdravení :D
Papa

Dan na programu:Live with Regis and Kelly →Fotky!

29. srpna 2009 v 19:55 | Kačkač |  Daniel Radcliffe/Harry Potter
►Další fotka v celém článku

Rupert na Rihard Burns Memorial Rally→Nová Fotka!

29. srpna 2009 v 19:48 | James Potter (záskok) |  Rupert Grint
Ta podoba xD

J.K. Rowlingová přispívá charitě nakresleným obrázkem

29. srpna 2009 v 19:47 | James Potter (záskok) |  Ostatní
J.K. Rowlingová se rozhodla pomoci jedné charitativní organizaci, která shání finanční prostředky pro dívku Tilly Lockey, která v 15 měsících (roku 2007) kvůli meningokovému onemocnění přišla o ruce (od zápěstí po prsty) a prsty na nohou. Dívence budou dávány umělé náhrady každý rok, protože neustále roste, dokud nedovrší 18-ti let. Letos jí jsou přibližně 3 roky.
Mimo J.K. Rowlingové se rozhodli pomoci také Robbie Coltrane a dalších víc než 100 celebrit. Nakreslili proto obrázky rukou, které se budou dražit v aukci. Výstava kreslených obrázků od celebrit se koná 5. září v Centru pro Život, Newcatle.

free image host free image host free image host

Nové fotky Toma a Evanny z Řecké premiéry

29. srpna 2009 v 19:45 | Kačkač |  Evanna Lynch/Lenka Láskorádová
normal_216_2088_DSC_0120.jpg (16 KB) normal_216_2096_IMG_0109.jpg (16 KB)normal_216_2090_DSC_0270.jpg (10 KB)
normal_216_2097_IMG_0136.jpg (16 KB) normal_216_2092_DSC_0339.jpg (14 KB) normal_216_2093_DSC_0375.jpg (12 KB) normal_216_2086_DSC_0101.jpg (12 KB) normal_216_2091_DSC_0338.jpg (13 KB) normal_216_2102_IMG_0274.jpg (15 KB)normal_216_2108_IMG_0910.jpg (12 KB)

***
Zdroj:snitchseeker.com

Bude muset Dan v Relikviích políbit Emmu?!

29. srpna 2009 v 19:43 | Kačkač |  Daniel Radcliffe/Harry Potter
Daniel Radcliffe se v novém rozhovoru zmínil, že bude muset políbit Emmu Watson v Harry Potter a Relikviích Smrti

Tato scéna, kdy se Harry a Hermiona budou líbat,přijde ve chvíli, kdy se Ron bude snažit zníčit vietál (medailonek) a uvidí přeludy (pokud si nepamatujete o co šlo, tak to bylo ve chvíli jak se z medailonku vynoří falešná Hermiona a Harry a začnou se líbat , aby Ron medailonek nezničil)
Je ještě příliš brzy na to, aby tuto scénu Dan potvrdil, protože natáčet se začne až v únoru, takže to berze s rezervou!

***
Zdroj:snapeova.blog.cz-UPRAVA+OPRAVA PRAVOPISNÝCH CHYB!

Rozhovor s Jasonem!

29. srpna 2009 v 19:42 | James Potter (záskok) |  Ostatní
Herec Jason Isaacs byl host dnešního vysílání na BBC rádio s Markem Kermodem na živém programu , kde distkutovali o jeho roli jako Lucius Malfoy v aktuálním Harry Potter a Rekikvie Smrti.On potvrdil,že dokončil natáčení v Panství Malfoyových,a poznamenal že bude zpět v měsíci nebo nějak tak pro natáčení dramatických scén s Lordem Voldemortem (Ralph Fiennes).Ve velmi přemítavém internu upozorňuje na jeho pravdivé ocenění od J.K. Rowling,Jason mluví o ponížení Luciuse Malfoye,které vytrvává v Relikviích smrti,zaznamenaný znak jeho řezání nohou ven pod jím a trpí.Pěkně odporný pád ze slušnosti ,také poznamenal,že Lucius ztratí svoji hůlku.Jason si také váží že v Princovi Dvojí Krve ,kde dává svoje myšlenky v rozdíly ,to,že místo ve filmu a zápis,versus román zahrnující Harryho bytost zamrzlý v Astronomické věži.On také mluvil,než rozštěpil bod o DH o dramatické situlaci,ale odhalil bod jako všichni herci,jsme právně vázaní pro odhalení toho,jak oni důvěrně podepsali dohodu.Vy si můžete stáhnout a poslechnout toto interwiew,kde Jason také diskutuje o jeho ostatní práci ve filmu Good s
Viggo Mortensen a více na tomto linku.


HP3 zítra na Markíze

29. srpna 2009 v 19:41 | James Potter (záskok) |  Harry Potter
Jak jste se už dozvěděli v DP, zítra od 14:35 odvysílá TV Markíza třetí pokračovaní potterovské série Harry Potter a Vězeň z Azkabanu.
Jestli se chcete (znovu) koukat, co se odehrálo v Harryho třetím ročníku na Rokfortské strední škole čarodejnícké, seznámit se s profesorem Lupinem, naučit se bojovat proti mozkomorům, zjistit, jak se priblížit k hypogrifovi a dozvedět se, či je Sirius Black opravdu šílený vrah vězňů, nezapomeňte si zítra zapnout televizi!
Příjemné sledování!


Nezkrotní Fanoušci HP→Fotka

29. srpna 2009 v 19:39 | James Potter (záskok) |  Ostatní
***
Zdroj:bloghogwarts.com

2 Nové Fotky z HP5

29. srpna 2009 v 19:38 | James Potter (záskok) |  Harry Potter fotky
normal_ordemdafenix_stills_2.jpg (70 KB)
normal_ordemdafenix_stills_1.jpg (53 KB)

Noviny jako z Harryho Pottera?!

29. srpna 2009 v 19:37 | James Potter (záskok) |  Ostatní
První časopis na světě nabídne Američanům hýbající se obrázky jako v kouzelném světě.
První číslo časopisu obsahujícího okénka s videem se objeví na stáncích příští měsíc. Bude to něco jako fotoalba a noviny v Harrym Potterovi.

Video se stane součástí některých výtisků amerického časopisu věnovaného showbyznysu Entertainment Weekly. Podle BBC budou v časopise tenké obrazovky přibližně velikosti většího
displeje mobilního telefonu
. Napájet je budou baterie.

►Čtěte v pokračování článku

Bonnie→Poslední den školy-Fotky

29. srpna 2009 v 19:35 | James Potter (záskok) |  Ostatní
free image host free image host free image host free image host free image host free image host